پاپ آپ چیست؟


 

به زبان ساده پاپ آپ یک نوع تبلیغات اینترنتی سریع و انبوه است که به صورت یک صفحه٬ حاوی اطلاعات برای کاربران یک سایت باز می شود (در واقع با کلیک بر روی صفحه تبلیغات پاپ آپ باز می شود – تعداد پاپ آپ ها متغییر است و قابلیت تنظیم دارد)

وقتی کدهای مخصوص پاپ آپ داخل یک سایت قرار بگیرد ٬ به ازای هر بازدیدکننده واقعی که روی صفحه کلیک کند ٬ صفحه ای دیگر در پشت سایت باز خواهد شد که به آن پاپ آپ می گویند.

آیا میدانید پاپ آپ روشی نوین برای کاهش رتبه الکسا است؟

به کمک پاپ آپ می توانید در زمانی بسیار کوتاه ترافیک بسیار زیادی را به سمت سایت ارسال کنید. بازدید کننده هایی کاملا واقعی که علاوه بر کاهش رتبه الکسا ممکن است از خدمات و محصولات کسب و کار‌ آنلاین تان نیز استفاده کنند.

مدیران سایت ها برای کسب درآمد گزینه پاپ آپ را استفاده میکنند . بر اساس تعداد بازدید درآمد مستقیم کسب میکنند.در واقع برای مدیر سایت بازدید بیشتر مساوی با درآمد بیشتر است.

مدیران سایت های پر بازدید میتوانند از سایت های واسط فروش پاپ آپ مثل پاپ گذر استفاده کنند و از ترافیک سایت شان بیشترین درآمد را کسب کنند.

افرادی که به دنبال خرید پاپ آپ ارزان هستند برای کاهش رتبه الکسا یا فروش محصولی خاص٬ میتوانند از سایت پاپ گذر استفاده کنند با ویژگی هایی وصف نشدنی ( پاپ آپ موبایلی یا دسکتاپ - تعیین نوع سایت – تعداد پاپ آپ در ۲۴ ساعت و ...)

تبلیغات پاپ آٖپ امروزه برای معرفی اپلیکیشن های مختلف و کاربردی نیز استفاده می شود.

افزایش ممبر کانال های تلگرامی هدف دیگری است برای استفاده از پاپ آپ

پاپ آپ چه مزیت های دیگری دارد؟

  • با کاهش رتبه الکسا سریع با بازدیدهای واقعی میتوانید تبلیغات بیشتری جذب کنید
  • فروش محصولات فصلی و خاص و عمومی با پاپ آپ عالی است
  • معرفی اپلیکیشن کسب و کارتان که تعداد نصبی ها افزایش پیدا میکند
  • برند شدن با دیده شدن زیاد در بین رقبا
  • تبدیل شدن به یک سایت مرجع در صورت کاهش رتبه الکسا با اعتماد کاربران

و ...

 واسطی امن برای خرید و فروش پاپ آپ در ایرانpopgozar.com