سوالات متداول

راهنمای سریع کاربران پاپ گذر
 • سیستم تبلیغاتی پاپ گذر چیست؟

  سیستم تبلیغاتی پاپ گذر سایتی کاربر محور است که برای مدیران سایت ها و وبلاگ ها امکان کسب درآمد از بازدیدشان و برای فروشندگان امکان نمایش تبلیغ در هزاران سایت را فراهم ساخته است و در کنار این موارد به افزایش عضو اپلیکیشن ها و برندینگ کسب و کارهای جدید می پردازد

 • نحوه کسب درآمد از طریق پاپ گذر به چه صورت است؟

  ابتدا در سایت عضو شوید ، سپس سایت و یا وبلاگ خود را از بخش "سایت های شما " اضافه کنید و از قسمت "کد تبلیغات" کد پاپ آپ مخصوص را برداشته و درون کد های قالب (در کلیه صفحه ها) سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید ، به ازای هر نمایش تبلیغ برای بازدید کننده سایتتان مبلغی به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد ، که در صورت رسیدن به حد نصاب ،به صورت خودکار به حساب بانکی شما که قبلا در سایت وارد کرده اید پرداخت خواهد شد.

 • حد نصاب واریزی چه میزان است ؟

  در حال حاضر حد نصاب واریزی 50000 ریال است و در صورتی که درآمد شما به این مبلغ برسد می توانید از بخش مالی درخواست واریز را ثبت نمایید.در کمتر از 3 دقیقه مبلغ برای شما واریز خواهد شد!

 • کد پاپ آپ و پاپ باکس را از کجا دریافت کنم؟

  با ورود به بخش نمایش دهنده ( مدیریت وب سایت ها می توانید لیست وب سایت های تایید شده خود را مشاهده کنید ، در صورتی که وضعیت وبسایت شما فعال باشد میتوانید از بخش نمایش دهنده ) کد را دریافت کنید ، این کد برای تمامی وب سایت های تایید شده ی شما قابل استفاده می باشد.

 • چگونه می توانم از سایت پاپ گذر تبلیغات خریداری کنم؟

  با عضویت در سایت پاپ گذر از قسمت ثبت سفارش اقدام به خرید پاپ آپ نمایید.توجه داشته باشید قبل از خرید آدرس تبلیغ را جهت بررسی برای ما ارسال نمایید.ضمنا قابلیت انتخاب تبلیغ موبایل یا دسکتاپ از طریق سایت فراهم شده است.

 • چگونه می توانم شماره کارت بانکی خود را تغییر دهیم؟

  بعد از ثبت شماره کارت امکان ویرایش برای شما وجود ندارد.اما جای نگرانی نیست.میتوانید از بخش پشتیبانی درخواست تغییر شماره کارت را برای ما ارسال کنید.لازم است نام صاحب کارت با نام کاربری شما یکسان باشد.