کسب درآمد از پاپ آپ


کسب درآمد از پاپ آپ را می توان یکی از اولین و بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت برای وبمستران دانست . این شیوه با وجود اینکه نسبت به سایر روش های تبلیغاتی  مسن تر است  اما همچنان به عنوان یکی از محبوب ترین روش های کسب درآمد از اینترنت به حساب می آید .اما واقعا چگونه می توان از پاپ آپ کسب درآمد کرد ؟ مزایای استفاده از پاپ آپ چیست؟. این ها سوالاتی هستند که در این مطلب به پاسخ آن ها می پردازیم پس با ما همراه باشید .

کسب در آمد از پاپ آپ

پاپ آپ یکی از قدیمی ترین و البته بهترین روش های تبلیغاتی در فضای وب می باشد که به دلیل خاصیت هایی که دارد بسیار مورد توجه وبمستران است . تبلیغات پاپ آپ در حقیقت پنجره هایی هستند که با کلیک و یا اسکرول در یک صفحه ی  وب برای شما باز می شود و با توجه به هزینه پایین و هدفگذاری صحیحی که دارد می تواند یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی باشد .

این شیوه ی تبلیغاتی با توجه به اینکه برای برخی از اهداف مانند افزایش ممبر کانال ،معرفی حدمات و... استفاده می شود لذا هنوزهم حجم زیادی از تبلیغات اینترنتی از طریق این شیوه می باشد و شما نیز می توانید با دریافت بخشی از این هزینه ها کسب در آمد کنید . شما می توانید اسکریپت های این شیوه تبلیغاتی را در وبسایت خود قرار دهید و به ازای هر بازدید کننده درآمد کسب کنید .

 

مزایای کسب درآمد از پاپ آپ

کسب درآمد از پاپ آپ مزایای بسیار زیادی دارد که تقریبا قابل قیاس با شیوه های تبلیغاتی دیگر نیست و همین امر باعث شده است تا هنوز هم در بین وبمستران محبوب باشد . اما این مزایا دقیقا شامل چه مواردی می شود .؟

یکی از مهم ترین مزایای تبلیغات پاپ آپ کسب در آمد به ازای تعداد بازدید کننده می باشد . از آن جایی که می توان تعیین کرد بعد از هر بازدید پنجره ی پاپ آپ باز شود لذا می توان تبلیغات مورد نظر را به حجم بسیار زیادی از بازدید کنندگان معرفی کرد.

تقریبا در هیچ شیوه ی تبلیغاتی دیگر نمی توان تا این اندازه از تک تک کاربران استفاده کرد و از آن ها درآمد کسب کرد و هیمن مورد باعث شده است تا پاپ آپ یکی از بهترین گزینه ها باشد.

علاوه بر این پاپ آپ از کد های ساده ساخته شده است و برای بالا آمدن آن نیاز به بنر های سنگین نمی باشد و همین امر سرعت سایت را که یکی از فاکتور های مهم در سئو وبسایت از را تغییر نمی دهد . علاوه بر این برخی از تبلیغات پاپ آپ در پنجره ای دیگر باز شده و هیچ گونه مزاحتمی برای کاربران ورودی ایجاد نمی کنند و نرخ تبدیل را افزایش می دهند . البته در انتخاب سایت مناسب برای کسب در آمد از پاپ آب باید نهایت دقت را به خرج داد چون برخی از سایت ها به محض افزایش رقم درآمد شما حساب شما را به بهانه های مختلف بلوکه می کنند لذا توصیه می کنیم تا از سایت پاپ گذر برای کسب درآمد از پاپ آپ استفاده کنید چرا که یکی از معتبر ترین وبسایت ها در این زمینه می باشد .

خدمات خرید پاپ آپ و سفارش پاپ آپ را از سایت پاپ گذر به صورت آنلاین و لحظه ای بخواهید!