انواع پاپ آپ (pop-up)


 پاپ آپ از جمله قدیمی ترین و البته پر طرفدار ترین روش های تبلیغات در سطح اینترنت می باشد به طوری که هنوز تعداد بسیار زیادی از وبمستران برای کسب درآمد از آن استفاده می کنند و تقاضای بسیار بالایی دارد.

پاپ آپ در حقیقت به همان پنجره ای گفته می شود که به هنگام ورود به یک سایت برای شما باز می شود. این پنجره ممکن است در یک زبانه تازه و یا در همان برگه برای شما باز شود . علاوه بر این دسته ای از تبلیغات پاپ آپ در صفحه ی دیگری از مرورگر و پشت آن باز می شوند و کاربر در هنگام بستن صفحات متوجه آن می شود.

نحوه ی باز شدن تبلیغات پاپ آپ متفاوت است و با شیوه های و تکنیک های خاصی قابل نمایش هستند که البته همگی آن ها به وسیله برنامه نویسی قابل برنامه ریزی هستند. برخی از پاپ آپ ها به محض ورود به سایت باز می شوند برخی دیگر بعد از مدتی حضور در سایت مورد نظر باز می شوند. و برخی دیگر هم بعد از اولین اسکرول و یا اولین کلیک در آن صفحه باز می شوند.

تبلیغات پاپ آپ انواع و اقسام متفاوتی دارند که بصورت کلی می توان آن را در قسمت پاپ آپ وبسایتی و پاپ آپ اپلیکیشنی دسته بندی کرد.

خود پاپ آپ وبسایتی به دو دسته under pop-up  و نیو تب تقسیم می شود که دسته اول همان پاپ هایی هستند که در یک پنجره ی کوچک در قسمت پایینی و یا در پشت برگه ی اصلی است باز می شوند و دسته ی دوم آن دسته از پاپ آپ هایی هستند که در یک زبانه تازه باز می شوند.

پاپ آپ اپلیکشینی هم عملکردی مشابه دارد با توجه به اینکه بیشتر برای افزایش اعضا کانال های تلگرام و نیز افزایش آمار نصب یک اپلیکیشن در اپ استور ها کاربرد دارد. البته این بدین معنی نیست که این روش ها برای معرفی محصول و یا خدمات کاربرد ندارند بلکه بر عکس طیف کاربرد های تبلیغات پاپ آپ بسیار وسیع و متنوع است  و شامل جذب کاربران برای اهداف مختلفی نظیر دانلود ، ثبت نام در وبسایت ، ثبت نام در خبرنامه ، خرید یک محصول و یا معرفی خدمات و... می باشد.

اما به طور کلی تبلیغات پاپ آپ بهترین گزینه برای دریافت اطلاعات به حساب می آید.

مزایای خرید پاپ آپ

تبلیغاتی پاپ آپ مزایای بسیاری دارد. این تبلیغات به دلیل اینکه صرفا با کد جاوا اسکریپت نوشته می شوند بسیار سبک اند و سرعت لود وبسایت را افزایش می دهند . در تبلیغات پاپ آپ محدودیتی در سایز بنر و یا طرح بندی آن نیست . همچنین هزینه تمام شده ی آن بسیار کمتر است.

تبلیغات پاپ آپ به شرطی که به شیوه درست و اصولی مورد استفاده قرار گیرد بهترین ابزار برای رونق کسب و کار شما می باشد. اما برای فهمیدن این شیوه ی درست می بایست حتما قبل از آن با تیمی که در این زمینه سابقه کافی دارند مشورت نمایید و از تجربه آن ها استفاده نمایید. برای همین شما می توانید از تیم پاپ گذر برای خرید پاپ آپ مشورت و کمک بگیرید تا بهترین نتایج را دریافت نمایید.

باکیفیت ترین و ارزان ترین پاپ آپ ها از بهترین سایت های ایرانی را با گروه پاپ گذر تجربه کنید.