چرا خرید پاپ آپ مهم است؟


برای بسیاری از سایت ها رتبه الکسا بسیار مهم است. اما چه سایت هایی معمولا رتبه الکسا را پارامتری حیاتی برای خود می دانند؟ هر سایتی که می خواهد به مشتریان خود نشان دهد ترافیک بالایی دارد، به بهبود رتبه الکسا توجه دارد.

 این بیشتر در مورد سایت هایی که میخواهند از طریق قرار دادن بنرهای تبلیغاتی درآمد داشته باشند، بهبود رتبه الکسا بسیار مهم است و در واقع نشان دهنده ترافیک بالای سایتشان برای گرفتن تبلیغات است. از این رو بسیاری از این سایت ها از روشهایی مانند خرید پاپ آپ به بهبود رتبه الکسای خود اقدام می کنند. حال در ادامه بیشتر توضیح می دهیم که چرا خرید پاپ آپ مهم است و تاثیر خرید پاپ آپ بر کسب و کار شما چگونه است؟

همانطور که عرض شد سایتی که قصد دارد به مشتریان تبلیغات خود نشان دهد ترافیک بالایی را جذب می کند چاره ای جز نمایش رتبه الکسای خود ندارد. برای بهبود رتبه الکسا نیز تنها راه بالا بردن ترافیک سایت است که به این راحتی ها امکان پذیر نیست. یکی از راههای بالا کشاندن ترافیک و بیننده به سایت، خرید پاپ آپ است.

برای پاسخ به سوال دلایل خرید پاپ آپ می توان اول از همه به این نکته اشاره کرد که پاپ آپ توجه بیننده و بازدید کنندگان سایت را جلب می کند. به طور معمول کاربران دنیای مجازی حوصله کمی دارند و به همین خاطر پاپ آپ ‌ها با پیام‌ های کوتاهی که به نمایش می‌ گذارند می‌ توانند توجه آن‌ ها را به‌ خوبی به خود جلب کنند. از این رو می توانند تاثیر تبلیغاتی تجاری بالایی داشته باشند.

همچنین تحقیقات نشان داده می ‌توان از پاپ آپ برای افزایش مدت‌ زمان بازدید کاربران از صفحه ‌های سایت بهره برده و تعامل آن‌ ها را با وب‌ سایت افزایش داد.

همچنین همه انواع پاپ آپ ‌ها دیگر مانند گذشته نه چندان دور بازدیدکنندگان را به خارج از مرور گر انتقال نمی ‌دهند و دسکتاپ‌ شان را هم با تبلیغاتی که نسبت به آن‌ ها بی ‌اطلاع هستند، شلوغ نمی‌ کنند. امروزه پاپ آپ‌ ها انواع مختلفی دارند و می ‌توانید از هر کدام با توجه به نقطه مشخص کاربری بهره ببرید.

پاپ آپ موبایل به نسبت انواع دیگر بازدهی بهتری داشته و سریعنرین نتیجه را برای خریداران خواهد داشت.با خرید پاپ آپ از سایت پاپ گذر می توانید برای اپلیکیشن ها و کانال های تلگرامی و اینستاگرامی خود عضو واقعی دریافت کنید و هزینه کمتری نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی بپردازید

سایت پاپ گذر خدمات تبلیغات پاپ آپ را به هموطنان عزیز ارائه می دهد. صاحبان سایت ها می توانند در این مجموعه عضو شده و نمایش دهنده تبلیغات پاپ آپ باشند و از سایت خود و در واقع از بازدید سایت خود درآمدزایی کنند. اما تبلیغ دهنده ها هم می توانند کار سفارش تبلیغات پاپ آپ را به این گروه بسپارند.

پاپ گذر مرکز خرید و فرش پاپ آپ و پاپ باکس با کیفیت و ارزان در ایران!