پاپ آپ ایرانی


 

امروزه رقابت بسیار زیادی میان کسب و کار ها برای کسب سهم بیشتری از بازار به ویژه در زمینه تجارت الکترونیک در گرفته است.

در زمینه تبلیغات اینترنتی روش های مختلفی در سال های اخیر تجربه شده است. یکی از روش های بسیار معروف و قدیمی تبلیغات اینترنتی روش تبلیغ پاپ آپ می باشد که اگر به شکل حرفه ای استفاده شود بازدهی مناسبی دارد.

مروری کوتاه بر اهمیت استفاده از پاپ آپ

۱- از طریق تبلیغات پاپ آپ می توان بازدید کننده زیادی به سایت وارد کرده و رتبه الکسای سایت را به شدت بهبود بخشید (کاهش رتبه الکسا در زمان کوتاه)

۲- میتوانید با روش پاپ آپ بازدید واقعی سایت و فروشگاه اینترنتی را به شدت بالا ببرید و روی فروش مستقیم تاثیر مثبت بگذارید.

۳- پاپ آپ کمک میکند در میان مخاطبان بیشتر شناخته شوید ( برندسازی کنید)

۴- با کمترین هزینه برای شبکه های اجتماعی جذب ممبر فعال کنید تا کسب و کارتان سریع تر شناخته شود.

۵-  معرفی اپلیکیشن کسب و کار به صورت انبوه به مخاطبان هدف (تعداد  نصبی را افزایش دهید)

و ...

سایت های تبلیغات پاپ آپ سالهاست در سراسر دنیا به به ارائه خدمات می پردازند. خوشبختانه در سال های احیر چند سایت ارائه دهنده خدمات تبلیغات پاپ آپ ایرانی هم آغاز به فعالیت نموده اند که سایت پاپ گذر هم بخش کوچکی از این خانواده است

پاپ گذر کمک میکند بی نهایت تبلیغات پاپ آپ ایرانی با کیفیت و ارزان خریداری کنید تا کمپین تبلیغاتی تان هدفمند تر تشکیل شود. در گذشته سایت خرید و فروش پاپ آپ ایرانی وجود نداشت و با خرید پاپ آپ خارجی از تمام مزایای این نوع تبلیغات اینترنتی نمیتوانستید بهرمند شوید.

 

بسیاری صاحبان سایت ها نیز به علت داشتن ترافیک ورودی بالا می توانند تبلیغات بنری سایت ها و شرکت های دیگر را با قیمت بالا در سایت خود قرار داده و از این طریق درآمدزایی کنند بنابراین مزیت های پاپ آپ میتواند غیر مستقیم روی درامدزایی کسب و کار آنلاین تاثیر بگذارد.

سایت پاپ گذر در حقیقت حلقه وصل صاحبان تبلیغات پاپ آپ و سایت های نمایش دهنده تبلیغات پاپ آپ است. سایت های پربازدید مبتوانند در سایت پاپ گذر ثبت نام نموده و به عنوان نمایش دهنده آگهی های پاپ مشغول فعالیت و درآمد زایی شوند ( ثبت نام سریع و تایید آنی سایت )

 همچنین صاحبان آگهی های پاپ آپ میتوانند در این سایت به عنوان تبلیغ دهنده عضو شده و آگهی های خود را برای نمایش در سایت های نمایش دهنده در این سایت قرار دهند. در حقیقت خدمات این سایت کمک کرده است که صاحبان آگهی دیگر برای قرار دادن آگهی پاپ خود دنبال سایت های نمایش دهنده نگردند و به راحتی از طریق خدمات این سایت تبلیغات خود را انجام دهند.

 همچنین صاحبان سایت های پربازدید نیز برای جذب تبلیغات و درآمدزایی دیگر لازم نیست خودشان به بازاریابی بپردازند به راحتی از طریق خدمات این سایت می توانند کسب درآمد مناسبی داشته باشند.

سیستم ضد تقلب پیشرفته سایت پاپ گذر باعث شده مدیران کسب و کارها ( نمایش دهنده و تبلیغ دهنده) با آرامشی واقعی در این سایت فعالیت داشته باشند.

پاپ گذر برای کاربران سایت های نمایش دهنده تبلیغات پاپ آپ به صورت هوشمند عمل میکند تا نه تنها احساس آزار نکنند بلکه با پیشنهاد های هدفمند رضایت بیشتری نیز داشته باشند.

قیمت های منصفانه و آمار دقیق و لحضه ای (سامانه ضد تقلب) و هدفمندی در تبلیغات ٬ سرلوحه فعالیت شبانه روزی گروه پاپ گذر می باشد.

 بی نهایت با کیفیت ولی ارزان تبلیغات کنید ...